سامانه یکپارچه عرضه خودرو باز شد

متقاضیان خرید خودرو که نوبت تحویل خودروی آنها سال 1403 است می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه که در حال حاضر باز شده است، خودرو دیگری انتخاب کنند تا نوبت تحویل خودرو آنها به 1402 تغییر کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبر ساز، سامانه یکپارچه عرضه خودرو از امروز 5 اردیبهشت به مدت 5 روز در دسترس است و متقاضیان خرید خودرو در طرح یکپارچه که نوبت آنها به سال 1403 موکول شده است در صورت تمایل می توانند با ورود به سامانه نسبت به تغییر نوع خودرو انتخابی خود اقدام کنند.

براساس اعلام وزارت صمت این سامانه قرار بود از صبح امروز در دسترس متقاضیان قرار گیرد که به دلایلی این امر محقق نشد و بالاخره با تاخیر چند ساعته در حال حاضر سامانه بروز رسانی و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

براساس اعلام امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت متقاضیانی که نوبت بندی تحویل خودرو آنها به علت انتخاب خودروهای پرمتقاضی به سال آینده (1403) موکول شده است می توانند با مراجعه به سامانه easalcar.ir نسبت به تغییر نوع خودرو خود اقدام کنند و خودروی مورد نظر خود را در سال 1402 تحویل بگیرند.

وی افزود: همچنین این امکان برای افرادی که به هر دلیلی قصد تغییر نوع خودروی خود را دارند نیز فراهم است تا با مراجعه به سایت از خرید انصراف دهند و سپس در مرحله دوم طرح یکپارچه که از 16 اردیبهشت آغاز می شود شرکت کنند.

براساس اعلام وزارت صمت از حدود 50 محصول مختلف عرضه شده در طرح یکپارچه فقط در 5 محصول پرتقاضا با تیپ بندیهای مختلف در اعلام نتایج تحویل به 1403 موکول شده است که متقاضیان این خودروها می توانند با انتخاب خودروهای دیگر خودروی خود را در سال 1402 تحویل بگیرند.

پایان پیام/

بیشتر بخوانید